سبد خرید کالا
را به شماره 09054852032پیامک نمایید


شماره موبایل یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حسابکیک کیک پیراهن صورتی

کیک پیراهن صورتی
زمان آماده سازی دقیقه زمان پخت دقیقه تعداد ۱۴ نفر
مواد لازم
کیک اسفنجی ۳ عدد
خامه‏ ۲۰۰ گرم
شکلات ۸۰۰ گرم
خمیر ۲ کیلوگرم
کیک پیراهن صورتی
نمایش بیشتر پنهان نمودن
دستور پخت کیک پیراهن صورتی
روش ساخت
مرحله 1برای تهیه این کیک ابتدا 3 عدد کیک اسفنجی به قطر 10 سانتی‌متر آماده کنید. سپس هر کیک را از وسط به دو نیم تقسیم کنید، بین لایه‌ها کرم یا خامه بمالید و لایه‌ها را روی هم قرار دهید.
مرحله 2حالا خامه صبحانه و شکلات تخته‌ای تلخ را روی حرارت غیرمستقیم ذوب کنید و کنار بگذارید تا کمی غلیظ شود. این مایه گاناش نام دارد. حالااطراف بدنه کیک را کاملا گاناش کشیده و به مدت 20 دقیقه در فریزر قرار دهید تا بسته شود و مجدد بعد از بیرون آوردن از یخچال روی آن دوباره گاناش بکشید تا کاملا یک‌دست شود.
مرحله 3سپس در یخچال بگذارید تا بسته شود. حالا آن را از یخچال خارج کنید و از بغل برش بزنید تا قوس دو طرف ایجاد شود و مجدد قسمت‌های حالت داده شده را با گاناش بپوشانید و در یخچال قرار دهید.
مرحله 4برای این کار خمیر فوندانت صورتی لازم است. آن را روی سطحی که چرب کرده‌اید به قطر نیم سانتی‌متر پهن کنید وارتفاع، بدنه و دور تا دور کیک را که روی بدنه‌آن بریلو زده‌اید را با خمیر فوندانت بپوشانید.
مرحله 5بر ای چین‌های پایین کیک، خمیر را به ابعاد 10 × 5 سانتی‌متر پهن کنید و با سمبه روی لبه‌ها و چین‌ها را حالت دهید و با چسب فوندانت به کیک بچسبانید.
مرحله 6برای گل‌ها با کاتر گل انژکتوری قالب بزنید و بچسبانید.
نتایج نقد و بررسی:
8 از 10 امتیاز براساس 10 کاربر امتیاز دهنده
توسط ,
4/ 5 ستارهفروشگاه حراجی آنلاینفروشگاه حراجی آنلاین