سبد خرید کالا
را در گروه تلگرام @cookcakeirارسال نمایید


آیدی تلگرام یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حسابکیک کیک پنیری سه طبقه

کیک پنیری سه طبقه
زمان آماده سازی دقیقه زمان پخت دقیقه تعداد ۱۰ نفر
مواد لازم
آرد سفید ۲/۲/۳ پیمانه
پودر کاکائو ۱ قاشق سوپ خوری
جوش شیرین ۱ قاشق چای خوری
نمک ۱ قاشق چای خوری
بیکینگ پودر ۱ قاشق چای خوری
کره ۱/۲ پیمانه
شکر ۱.۵ پیمانه
تخم مرغ ۲ عدد
روغن مایع ۱ پیمانه
سرکه سفید ۱ قاشق چای خوری
عصاره وانیل ۱ قاشق چای خوری
شیر ۱ پیمانه
رنگ خوراکی ۱ قاشق چای خوری
پودر شکر ۱/۱/۴ پیمانه
پنیر خامه ای ۵۰۰ گرم
عصاره وانیل ۱ قاشق چای خوری
خامه فرم گرفته ۱/۱/۳ پیمانه
کیک پنیری سه طبقه
نمایش بیشتر پنهان نمودن
دستور پخت کیک پنیری سه طبقه
روش ساخت
مرحله 1فر را با دمای 180 درجه سانتی‌گراد روشن کنید تا گرم شود. آرد، پودر کاکائو، جوش شیرین، نمک و بیکینگ پودر را در ظرفی الک کرده و هم بزنید، سپس آن را کنار بگذارید.
مرحله 2کره به دمای اتاق رسیده و شکر را داخل ظرفی بریزید. با همزن برقی آن قدر بزنید تا با هم مخلوط شوند، سپس تخم مرغ ها را دانه دانه اضافه کنید و بعد از افزودن هر تخم‌مرغ مواد را خوب هم بزنید تا با هم مخلوط شوند.
مرحله 3حالا باید روغن مایع را اضافه کرده و هم بزنید. سپس سرکه، عصاره وانیل و شیر را اضافه کنید و به هم زدن ادامه دهید. در انتها رنگ قرمز را اضافه کرده و هم بزنید تا مخلوط قرمز رنگ یکدستی حاصل شود. در این مرحله مخلوط آرد را کم کم اضافه کرده و به آرامی هم بزنید تا خمیر کیک آماده شود.
مرحله 4قالب های مافین را با کپسول های مخصوص بپوشانید، سپس مایه کیک را داخل قالب ها بریزید، طوری که 4/3 قالب ها پر شود. بعد آنها را به مدت 30-25 دقیقه داخل فر قرار دهید.
مرحله 5در این فاصله لایه پنیری را آماده کنید. پنیر خامه ای را با همزن خوب بزنید تا نرم و یکدست شود، سپس پودر شکر و عصاره وانیل را اضافه کرده و به هم زدن ادامه دهید. خامه را جداگانه با همزن برقی آن قدر بزنید تا فرم بگیرد و پف کند، سپس به آرامی به مخلوط پنیر اضافه کرده و با لیسک هم بزنید.
مرحله 6وقتی کیک ها پختند،آنها را از فر بیرون بیاورید. صبر کنید تا کاملا خنک شوند، سپس یک لایه نازک مخلوط پنیر روی کیک ها بریزید. کیک ها را می توانید با ترافل تزیین کنید.
نتایج نقد و بررسی:
8 از 10 امتیاز براساس 10 کاربر امتیاز دهنده
توسط ,
4/ 5 ستارهفروشگاه حراجی آنلاینفروشگاه حراجی آنلاین