سبد خرید کالا
را در گروه تلگرام @cookcakeirارسال نمایید


آیدی تلگرام یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حسابکیک کیک تصویری

کیک تصویری
زمان آماده سازی دقیقه زمان پخت دقیقه تعداد ۱۸ نفر
مواد لازم
کیک اسفنجی ۱ عدد
ژلهبه مقدار لازم
شکلات تلخ ۴ تکه
خامه فرم گرفته ۱ کیلوگرم
کاغذ روغنی ۱ عدد
قیفتعدادی
کیک تصویری
نمایش بیشتر پنهان نمودن
دستور پخت کیک تصویری
روش ساخت
مرحله 1کیک را از قبل آماده می کنیم و وقتی خنک شد داخل یخچال میگذاریم .حتما روی کیک رو بپوشونید تا خشک نشه. من کیک رو داخل کیسه می کنم بعد میگذارم تو یخچال
مرحله 2طرح مورد نظر رو روی کاغذ روغنی با خودکار میکشیم و کاغذ های اضافی رو میچینیم حدودا دو سانت از اطراف عکس جا بگذارید و ما بقی رو بچینید.
مرحله 3شکلات تلخ رو به روش بن ماری آب میکنیم کمی صبر می کنیم تا از دما بیفته و دستمون نسوزه و بعد داخل قیف یکبار مصرف می ریزیم سر قیف رو به اندازه خیلی کم مثلا یک یا دو میلی متر می چینیم
مرحله 4کاغذ روغنی رو بر عکس توی سینی یا روی میز با دو تیکه چسب شیشه ای فیکس میکنیم تا جابه جا نشه. خیلی چسب نزنید که بعد به مشکل بر بخورید.
مرحله 5با شکلات تلخ دور تا دور تصویر رو دورگیری می کنیم تمامی خطوط باید به هم متصل باشه. صبر میکنیم تا کاملا خشک بشه. برای چشم و دهانش میتونی روی کیک با خلال دندون بکشید و با شکلات تلخ دورگیری کنید.
مرحله 6وقتی خامه کشی کیک کاملا تمام شد کیک را نیم ساعت داخل فریزر میگذاریم.
مرحله 7کیک را از فریزر بیرون می آوریم. تصویر رو در جای مناسب قرار می دهیم و آرام با انگشت روی خطوط می کشیم تا آن ها از کاغذ جدا و روی کیک منتقل شوند اگر خط ها خیلی نازک باشن میشکند واز کاغذ جدا نمیشه و اگرخیلی ضخیم باشن قشنگ نیست.
مرحله 8داخل تصویر رو با بریلو با رنگ های دلخواه پر کنید
نتایج نقد و بررسی:
8 از 10 امتیاز براساس 10 کاربر امتیاز دهنده
توسط ,
4/ 5 ستارهفروشگاه حراجی آنلاینفروشگاه حراجی آنلاین