سبد خرید کالا
را در گروه تلگرام @cookcakeirارسال نمایید


آیدی تلگرام یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حسابژله ژله تخم شربتی و ژله بستنی

ژله تخم شربتی و ژله بستنی
زمان آماده سازی دقیقه زمان پخت دقیقه تعداد ۱۰ نفر
مواد لازم
ژله ۱ بسته
ژله آلوئه ورا ۱ بسته
بستنی ۱ لیوان
تخم شربتیبه مقدار لازم
ژله تخم شربتی و ژله بستنی
نمایش بیشتر پنهان نمودن
دستور پخت ژله تخم شربتی و ژله بستنی
روش ساخت
مرحله 1ابتدا ژله با طعم دلخواه را با یک لیوان آب جوش مخلوط کرده و به روش بن ماری اون هارو مخلوط میکنید باهم تا حالت شفاف پیدا کنه و دونه های ژله داخلش پیدا نباشه...
مرحله 2بعداز آن تخم شربتی را شسته ودر یک لیوان آب سرد مخلوط کرده واجازه میدیم تا تخم شربتی پف کنه و سپس به ژله با طعم دلخواهمون که کمی از حرارت افتاد مخلوط میکنیم و قشنگ هم میزنیم...
مرحله 3سپس نصف این ژله رو داخل ظرف ژله مورد نظر منتقل میکنیم و میگذاریم داخل یخچال تا سفت بشه تاحدی که وقتی که ژله بعدی رو روی آن میریزیم باهم مخلوط نشن..
مرحله 4بعداز آن یک بسته ژله آلوورا رو بایک لیوان آب جوش مخلوط میکنیم و بازم به روش بنماری ولی اینبار بعداز اینکه کمی از حرارت افتاد طوری که انگشتمونو داخلش میزنیم دستمون نسوزه به جایه یک لیوان آب سرد به آن یک لیوان بستنی وانیلی اضافه میکنیم و قشنگ هم میزنیم تا باهم مخلوط بشن .
مرحله 5سپس نصف آنرا داخل ظرف ژله روی ژله قبلی میریزیم بعداز آنکه سفت شد مابقی ژله دلخواه تخم شربتی را روی آن میریزیم بعداز اینکه اینهم صفت شد مابقی ژله بستنی را روی آن میریزیم ‌‌..بعداز اینکه صفت شد میتوانیم ژله رو از ظرف درآورد.
نتایج نقد و بررسی:
8 از 10 امتیاز براساس 10 کاربر امتیاز دهنده
توسط ,
4/ 5 ستارهفروشگاه حراجی آنلاینفروشگاه حراجی آنلاین