سبد خرید کالا
را در گروه تلگرام @cookcakeirارسال نمایید


آیدی تلگرام یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حسابژله ژله انار سه رنگ

ژله انار سه رنگ
زمان آماده سازی دقیقه زمان پخت دقیقه تعداد ۱۲ نفر
مواد لازم
شکر ۵ قاشق غذا خوری
خامه‏ ۱ لیوان
شیر ۱ لیوان
ورقه ژلاتین ۱۰ عدد
اسانس وانیلچند قطره
دانه انار ۲ لیوان
پودر ژله ۱ بسته
پودر ژله ۲ بسته
ژله انار سه رنگ
نمایش بیشتر پنهان نمودن
دستور پخت ژله انار سه رنگ
روش ساخت
مرحله 1ابتدا 1 لیوان دانه انار را داخل قالب بریزید و پخش کنید
مرحله 21 بسته پودر ژله انار را با با 1 لیوان آب جوش حل کنید و وقتی شفاف شد با 1/2 لیوان آب سرد مخلوط کنید و روی دانه های انار بریزید و داخل یخچال قرار دهید تا خودش را بگیرد.
مرحله 3پس از اینکه ژله بسته شد 1 لیوان باقی مانده دانه های انار را روی ژله بریزید و پخش کنید
مرحله 4سپس بسته دوم ژله انار را آماده کنید ( 1 بسته پودر ژله انار را با با 1 لیوان آب جوش حل کنید و وقتی شفاف شد با 1/2 لیوان آب سرد مخلوط کنید ) و روی لایه قبلی بریزید و مجدد داخل یخچال قرار دهید تا بسته شود.
مرحله 5برای تهیه لایه کرم خامه ای ابتدا شیر و شکر را درون قابلمه بریزید و روی حرارت قرار دهید ، مخلوط کنید تا شکر حل شود سپس از روی حرارت بردارید و خامه و وانیل را به ان اضافه کنید.
مرحله 6ورقه های ژلاتین را داخل کاسه ای بریزید و چند قاشق اب به ان اضافه کنید و روی حرارت بخار اب قرار دهید و پس از اینکه نرم شد به مخلوط شیر و خامه اضافه کنید ( شیر باید ولرم باشد تا نبرد ).
مرحله 7کرم خامه ای را روی ژله انار که بسته شده است بریزید و قالب را مجدد داخل یخچال قرار دهید تا ژله بسته شود سپس ژله سبز را آماده کنید ( 1 بسته پودر ژله را با با 1 لیوان آب جوش حل کنید و وقتی شفاف شد با 1/2 لیوان آب سرد مخلوط کنید ) و روی باقی لایه ها بریزید و در یخچال قرار دهید تا خوب سرد و سفت شود.
مرحله 8پس از آماده شدن قالب ژله را کمی داخل آب داغ قرار دهید و پس از اینکه از قالب جدا شد در داخل ظرف برگردانید ، برش بزنید و سرو کنید.
نتایج نقد و بررسی:
8 از 10 امتیاز براساس 10 کاربر امتیاز دهنده
توسط ,
4/ 5 ستارهفروشگاه حراجی آنلاینفروشگاه حراجی آنلاین