سبد خرید کالا
را در گروه تلگرام @cookcakeirارسال نمایید


آیدی تلگرام یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حسابمکزیکی چیمی چانگای توت فرنگی

چیمی چانگای توت فرنگی
زمان آماده سازی دقیقه زمان پخت دقیقه تعداد ۶ نفر
مواد لازم
دارچین ۱ قاشق سوپ خوری
توت فرنگی ۱/۳/۴ فنجان
نان تورتیلا ۶ عدد
عصاره وانیل ۱/۲ قاشق چای خوری
شکر ۱/۴ فنجان
خامه ترش ۱/۴ فنجان
پنیر خامه ای ۲۴۰ گرم
روغن نباتیبه مقدار لازم
چیمی چانگای توت فرنگی
نمایش بیشتر پنهان نمودن
دستور پخت چیمی چانگای توت فرنگی
روش ساخت
مرحله 1در یک مخلوط کن پنیر خامه ای را با خامه ترش، 1 قاشق سوپخوری شکر، عصاره وانیل، پوست لیمو ترش بزنید و هر موقع لازم بود دیواره های ظرف را بتراشید.
مرحله 23/4 فنجان توت فرنگی حلقه شده را داخل مخلوط بریزید و هم بزنید.
مرحله 3مخلوط را به صورت یک اندازه بین 6 نان تورتیلا تقسیم کنید و آن را در قسمت پایینی تورتیلا قرار دهید.
مرحله 4سپس دو طرف هر تورتیلا را به سمت وسط آن تا بزنید سپس تورتیلا را مانند یک بوریتو لوله کنید و با یک خلال دندان از بسته شدن آن مطمئن شوید. مرحله پر کردن و حلقه کردن را برای باقی نان های تورتیلا هم انجام بدهید.
مرحله 51/4 فنجان شکر باقیمانده و دارچین را در یک کاسه کم عمق مخلوط کنید و کنار بگذارید. کف یک بشقاب را با حوله کاغذی بپوشانید.
مرحله 6در یک روغن دان گود 7 سانتی متر روغن بریزید به صورتی که حداقل 5 سانتی متر بین سطح روغن و لبه ی روغن دان فاصله باشد. روغن را روی شعله نسبتاً زیاد داغ کنید تا وقتی که دما سنج آشپزی دمای 360 درجه فارنهایت (182درجه سانتی گراد) را نشان دهد.
مرحله 7چیمی چانگا ها را دسته دسته حدود 3 دقیقه سرخ کنید تا قهوه ای طلایی و برشته شوند. هر موقع لازم بود آنها را برگردانید. چیمی چانگا ها را داخل بشقابی که کف آن حوله کاغذی انداخته اید قرار دهید تا 1 دقیقه بمانند و روغن آنها کشیده شود سپس آنها را در مخلوط شکر و دارچین بغلتانید.
مرحله 8مرحله سرخ کردن و غلتاندن را برای باقی چیمی چانگا ها هم انجام دهید و هر بار دقت کنید که دمای روغن به 360 درجه فارنهایت (182درجه سانتی گراد) برسد.
مرحله 9خلال دندان ها را از داخل چیمی چانگا ها بیرون بیاورید و آنها را در بشقاب سرو کردن بچینید. روی هر کدام مقداری از یک فنجان توت فرنگی باقیمانده بچینید و بلافاصله سرو کنید.
نتایج نقد و بررسی:
8 از 10 امتیاز براساس 10 کاربر امتیاز دهنده
توسط ,
4/ 5 ستارهفروشگاه حراجی آنلاینفروشگاه حراجی آنلاین