سبد خرید کالا
را در گروه تلگرام @cookcakeirارسال نمایید


آیدی تلگرام یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حسابدسر مدرن چیز کیک ژله ای با پایه بیسکویت

چیز کیک ژله ای با پایه بیسکویت
زمان آماده سازی دقیقه زمان پخت دقیقه تعداد ۶ نفر
مواد لازم
بیسکویت ۲ بسته
کره ۱۵۰ گرم
شکر ۲ قاشق غذا خوری
ژله ۱ بسته
آب ۱.۵ لیوان
موزبه مقدار لازم
مواد لازم0
پنیر خامه ای ۱ بسته
خامه صبحانه ۲۰۰ گرم
کافی میکس ۱ عدد
ژله آلوئه ورا ۱ بسته
پودر نسکافه ۱.۵ قاشق غذا خوری
شکر ۲ قاشق غذا خوری
چیز کیک ژله ای با پایه بیسکویت
نمایش بیشتر پنهان نمودن
دستور پخت چیز کیک ژله ای با پایه بیسکویت
روش ساخت
مرحله 1برای پایه کیک بیسکوییت رو با غذا ساز کاملا خرد کردم و کره آب شده و شکر رو اضافه کردم و خوب مخلوط کردم کف قالب فلزی رو سفره یکبار مصرف کشیدم و مواد رو داخل قالب ریختم و با پشت قاشق صاف کردم و در یخچال به مدت 2 ساعت قرار دادم.
مرحله 2برای لایه دوم : ابتدا ژله آلورا رو با 1 لیوان آب جوش مخلوط کردم و روی بخار کتری به روش بن ماری گذاشتم تا خنک شه و پنیر خامه ای و خامه رو با هم مخلوط کردم و با همزن زدم تا یکدست شه و بعد پودر کافی میکس و شکر رو اضافه کردم و پودر نسکافه له شده رو هم اضافه کردم و با همزن خوب مخلوط کردم .
مرحله 3حالا ژله آلوورا رو که خوب خنک شده به مواد اضافه میکنم و با همزن خوب هم میزنم و روی لایه اول میریزم و به مدت ۳۰ دقیقه میزارم یخچال تا خوب خودش رو بگیره
مرحله 4برای لایه آخر : ژله رو با ۱/۵‌ لیوان آبجوش کامل بنماری میکنیم میوه ها رو قالب زدم روی لایه ی قبل چیدم وچهار قاشق از ژله رو ریختم روش گذاشتم تا نیم بند بشه که میوه ها تکون نخوره .دوباره یکم ژله ریختم تا نیم بندشد ودر آخر بقیه ژله رو ریختم دوساعت کذاشتم یخچال تا کاملا بست
مرحله 5وبعد آروم لبه های سفره یکبار مصرف رو گرفتم و چیز کیک رو خارج کردم وسفره رو ازش جدا کردم وسرو کردم. درست کنید و لذت ببرید .
نتایج نقد و بررسی:
8 از 10 امتیاز براساس 10 کاربر امتیاز دهنده
توسط ,
4/ 5 ستارهفروشگاه حراجی آنلاینفروشگاه حراجی آنلاین