سبد خرید کالا
را در گروه تلگرام @cookcakeirارسال نمایید


آیدی تلگرام یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حسابکیک چیز کیک مغزدار

چیز کیک مغزدار
زمان آماده سازی دقیقه زمان پخت دقیقه تعداد ۸ نفر
مواد لازم
بیسکویت ۴۰۰ گرم
کره ۲۰۰ گرم
شکر ۵۰ گرم
پنیر ماسکارپونه ۲ بسته
خامه صبحانه ۱ بسته
پودر قندبه مقدار لازم
پودر ژلاتین ۱ قاشق غذا خوری
آب ۱/۲ پیمانه
پوره توت فرنگی ۳۰۰ گرم
شکر ۶۰ گرم
پودر ژلاتین ۳ قاشق چای خوری
آب ۱/۳ پیمانه
چیز کیک مغزدار
نمایش بیشتر پنهان نمودن
دستور پخت چیز کیک مغزدار
روش ساخت
مرحله 1ابتدا لایه بیسکوییتی چیز کیک رو درست میکنیم . بیسکوییت و شکر رو داخل آسیاب بریزید تا کاملا پودر بشه و بعد الکش کنید تا کاملا یکدست بشه و بعد بهش کره ذوب شده اضافه کنید و خوب هم بزنید تا کره به خورد موادتون بره .
مرحله 2داخل قالب کمربندی رو چرب کنید و ته قالب کیسه فریزر بندازید و بعد مواد بیسکوییتی رو ته قالب بریزید و با قاشق یا گوشتکوب کاملا فشردش کنید و بذارید یخچال حدود نیم ساعت بمونه تا سفت بشه
مرحله 3حالا مغز چیز کیک رو درست میکنیم توت فرنگی پوره شده رو با شکر مخلوط کنید و روی حرارت کم بذارید تا شکر داخل پوره ی توت فرنگی حل بشه و بعد از روی حرارت بردارید و بهش پودر ژلاتین رو که در آب سرد به روش بنماری حل کردید اضافه کنید .
مرحله 4و بعد یک قالب کوچیکتر از قالب چیز کیک انتخاب کنید و چربش کنید و مواد توت فرنگی رو داخلش بریزید و بعد داخل فریزر بدارید تا کاملا سفت بشه و بعد از قالب خارج کنید و روی مواد بیسکوییتی بذارید .حالا مواد پنیری رو درست میکنیم .
مرحله 5پنیر خامه ای و خامه و پودر قند رو باهم مخلوط کنید و با همزن برقی بزنید تا کاملا یکدست بشه و بعد بهش پودر ژلاتین رو که درآب سرد به روش بنماری حل کردید اضافه کنید و دوباره با همزن بزنید تا یکدست بشه . و بعد مواد رو روی بیسکوییت و مغز چیز کیک بریزید و بذارید ۷ ساعت داخل یخچال بمونه و بعد از قالب خارج کنید.
نتایج نقد و بررسی:
8 از 10 امتیاز براساس 10 کاربر امتیاز دهنده
توسط ,
4/ 5 ستارهفروشگاه حراجی آنلاینفروشگاه حراجی آنلاین