سبد خرید کالا
را در گروه تلگرام @cookcakeirارسال نمایید


آیدی تلگرام یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حسابدسر مدرن چیز کیک آناناس(با پودر ژله)

چیز کیک آناناس(با پودر ژله)
زمان آماده سازی دقیقه زمان پخت دقیقه تعداد ۵ نفر
مواد لازم
پودر قند ۴ قاشق غذا خوری
کره ۱۲۵ گرم
خامه صبحانه ۴۰۰ گرم
پنیر خامه ای ۴۰۰ گرم
بیسکویت دایجستیو ۲۵۰ گرم
ژله آناناس ۳ بسته
آناناسبه مقدار لازم
چیز کیک آناناس(با پودر ژله)
نمایش بیشتر پنهان نمودن
دستور پخت چیز کیک آناناس(با پودر ژله)
روش ساخت
مرحله 1ابتدا پودر بیسکوییت و کره مذاب را کاملا میکس و کف قالب کمربندی به صورت یکنواخت پِرِس کنید.
مرحله 2قالب را در یخچال قرار دهید تا کِراست چیزکیک کاملا سفت شود. در این فاصله مایه چیزکیک را آماده کنید.
مرحله 32 بسته پودر ژله آناناس را با 2 لیوان آب جوش مخلوط و روی بخار کتری قرار داده و هم بزنید تا همه ذرات ژله حل شده و ژله کاملا شفاف و یکدست شود.
مرحله 4ژله را در دمای محیط قرار داده و صبر کنید تا خنک شود. سپس پنیرخامه ای +خامه صبحانه +پودر قند را در کاسه ریخته و با همزن بزنید تا یکدست شود.
مرحله 5ژله آناناس را هم اضافه و دوباره خوب مخولط کنید. قالب را از یخچال خارج کرده و به دلخواه حلقه های آناناس را دور تا دور قالب بچینید .مایه چیزکیک را در قالب بریزید.
مرحله 6◀اگر بخواهید بین کار از آناناس خورد شده استفاده کنید ،برای جلوگیری از تهنشین شدن آناناس،ابتدا مقداری از مایه چیزکیک را در قالب بریزید و در یخچال بگذارید،نیم بند که شد مقداری از آناناسها را روی آن پخش کرده و دوباره کمی مایه چیزکیک بریزید و در یخچال بگذارید تا نیم بند شود...این مراحل را دوباره تکرار کنید تا کل مایه چیزکیک تمام شود.
مرحله 7سپس قالب را در یخچال بگذارید تا چیزکیک نیم بند شود. در این فاصله 1 بسته پودر ژله آناناس را در 1 و نیم لیوان آب جوش حل کرده و کنار بگذارید تا به دمای محیط برسد. سپس روی چیزکیک نیم بند بریزید و برای 8 ساعت در یخچال قرار دهید.
مرحله 8سپس دور تا دور چیزکیک را با نوک کارد از دیواره قالب جدا کرده،کمربند قالب را باز کنید.به دلخواه با خامه فرم گرفته و ماسوره گل رز تزئین و سرو کنید.
مرحله 9◀بهتر است 30 دقیقه قبل از سرو از یخچال خارج کنید تا لایه بیسکوییت کمی نرم شده و زمان برش دادن خورد نشود.
مرحله 10◀میتوانید ابتدا کف قالب دولایه نایلون پهن کرده و بعد مراحل را انجام دهید ،در اینصورت بعد از آماده شدن چیزکیک به راحتی و به کمک نایلون چیزکیک را از کفی قالب بلند و به ظرف سرو منتقل کنید.
نتایج نقد و بررسی:
8 از 10 امتیاز براساس 10 کاربر امتیاز دهنده
توسط ,
4/ 5 ستارهفروشگاه حراجی آنلاینفروشگاه حراجی آنلاین