سبد خرید کالا
را در گروه تلگرام @cookcakeirارسال نمایید


آیدی تلگرام یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حسابپیتزا پیتزا نیمرو (مخصوص صبحانه)

پیتزا نیمرو (مخصوص صبحانه)
زمان آماده سازی دقیقه زمان پخت دقیقه تعداد ۶ نفر
مواد لازم
مایه خمیر ۱/۲ قاشق غذا خوری
آرد ۲ پیمانه
نمک ۱ قاشق غذا خوری
ژامبون ۴ ورق
پنیر پارمیجانو (پارمیزان یا پارمسان) ۱/۲ پیمانه
پنیر موزارلا (موتزارلا) ۱/۲ پیمانه
تخم مرغ ۳ عدد
پیازچه ۲ قاشق غذا خوری
گوجه فرنگی ۳ عدد
فلفل دلمه ای ۲ عدد
سس قرمزبه مقدار لازم
نمک و فلفلبه مقدار لازم
پیتزا نیمرو (مخصوص صبحانه)
نمایش بیشتر پنهان نمودن
دستور پخت پیتزا نیمرو (مخصوص صبحانه)
روش ساخت
مرحله 1ابتدا مایه خمیر را با 3چهارم پیمانه آب ولرم(مهم است آب ولرم باشد) مخلوط كرده و 5تا7دقیقه خوب مخلوط كنید تا حالت كِرِم مانند پیدا كند و بعد آن را 15دقیقه با درپوش در جای گرم قرار دهید تا عمل بیاید.
مرحله 2آرد و نمك را با هم مخلوط كنید و 3بار الك كنید و بعد مایه خمیر را به آن افزوده و خوب مخلوط كنید و بعد از مخلوط شدن با دست كاملا ورز دهید تا خمیر یكدست شود.
مرحله 32 ظرف دردار را چرب كنید و خمیر را دو قسمت كرده و در آن قرار دهید و 1ساعت در جای گرم بگذارید و بعد هر یك از خمیر ها را كه حالا كمی حجیم تر شده اند داخل یك نایلون قرار داده و 10تا14ساعت داخل یخچال قرار دهید.بعد از گذشت زمان خمیر را خارج كنید و بعد از آنكه به دمای محیط رسید به خوبی ورز دهید.
مرحله 4فر را روشن كنید تا حدود نیم ساعت گرم شود.خمیر را داخل ظرف مورد نظر كه كمی چرب شده قرار دهید و رویش را با پارچه نمناك بپوشانید.
مرحله 5فلفل دلمه ای را ریز خرد كنید و در روغن تفت دهید تا سرخ شود.ژامبون را نیز ریز خرد كنید.گوجه فرنگی را به صورت نگینی ریز خرد كنید.
مرحله 6روی خمیر ابتدا كمی سس قرمز بریزید و بعد مقداری پنیر موزارلا رنده شده ریخته و ژامبون،فلفل دلمه ای و گوجه فرنگی را روی خمیر ریخته و رویش بقیه پنیر موزارلاو پنیر پارمزان بریزید.
مرحله 7در انتها روی آن تخم مرغ ها را بشكنید و سریع داخل فر قرار دهید و 10دقیقه بعد ار فر خارج كرده و رویش پیازچه خرد شده بریزید و برای سرو آماده كنید.
نتایج نقد و بررسی:
8 از 10 امتیاز براساس 10 کاربر امتیاز دهنده
توسط ,
4/ 5 ستارهفروشگاه حراجی آنلاینفروشگاه حراجی آنلاین