سبد خرید کالا
را در گروه تلگرام @cookcakeirارسال نمایید


آیدی تلگرام یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حسابماکارونی و پاستا پاستا با سالاد مرغ

پاستا با سالاد مرغ
زمان آماده سازی دقیقه زمان پخت دقیقه تعداد ۴ نفر
مواد لازم
سینه مرغ ۳۰۰ گرم
ماکارونی ۵۰۰ گرم
پیازبه مقدار لازم
پنیر فتابه مقدار لازم
لیمو ۱ عدد
نمک و فلفلبه مقدار لازم
کره ۲۵ گرم
کره ۱/۴ پیمانه
خامه‏ ۱ پیمانه
سیر ۱ حبه
پنیر پارمسان ۱ پیمانه
جعفری ۱/۴ پیمانه
گشنیزبه مقدار لازم
پاستا با سالاد مرغ
نمایش بیشتر پنهان نمودن
دستور پخت پاستا با سالاد مرغ
روش ساخت
مرحله 1کره را در تابه‌ای بریزید و روی حرارت متوسط بگذارید تا آب شود، سپس خامه را به کره اضافه کنید و بگذارید مخلوط برای پنج دقیقه بجوشد. جعفری، سیر، گشنیز و پنیر را اضافه کنید و مرتب و سریع مخلوط را هم بزنید تا سس آماده شود. آن را از روی حرارت بردارید.
مرحله 2در یک ظرف 5 پیمانه آب بریزید و روی حرارت بگذارید تا جوش بیاید. وقتی آب جوش آمد، به آن نمک اضافه کنید، سپس به آب در حال قل خوردن پاستا را اضافه کنید. در ظرف را باز بگذارید وگرنه پاستاها خمیر می‌شوند. کمی صبر کنید تا پاستاها بپزند. در این مدت یکی دو بار مخلوط را هم بزنید.
مرحله 3همزمان با ریختن پاستاها درون آب، در تابه‌ای دیگر کره را آب کنید، سپس مرغ و پیاز را به آن اضافه کنید و کمی تفت دهید، سپس نمک و فلفل و سس پاستای آماده شده را به آن بیفزایید و بگذارید با هم چند قل بخورند تا مرغ‌ها طعم بگیرند.
مرحله 4پاستاها که پختند، آنها را آبکشی کنید و در ظرفی که از قبل کمی گرم کرده‌اید بکشید. مخلوط مرغ و سس سالاد آماده شده را به آنها اضافه کنید
مرحله 5برای تزئین کمی جعفری و پنیر فتا روی پاستا خرد کنید. لیمو برای طعم‌دار کردن پاستا ضروری است؛ پس یک لیموی برش داده‌شده کنار غذا قرار دهید.
نتایج نقد و بررسی:
8 از 10 امتیاز براساس 10 کاربر امتیاز دهنده
توسط ,
4/ 5 ستارهفروشگاه حراجی آنلاینفروشگاه حراجی آنلاین