سبد خرید کالا
را در گروه تلگرام @cookcakeirارسال نمایید


آیدی تلگرام یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حسابلازانیا و سوفله لازانیا در ماکروویو

لازانیا در ماکروویو
زمان آماده سازی دقیقه زمان پخت دقیقه تعداد ۳ نفر
مواد لازم
لازانیا ۳۰۰ گرم
ژامبون ۲۰۰ گرم
گوشت چرخ کرده ۲۰۰ گرم
پیاز ۱ عدد
سیر ۲ حبه
رب گوجه ‌فرنگی ۲ قاشق غذا خوری
پنیر پیتزابه مقدار لازم
نمک و فلفلبه مقدار لازم
زعفران آب کرده ۲ قاشق غذا خوری
فلفل دلمه ای ۲ عدد
سوسیس کوکتل ۳ عدد
قارچ ۲۰۰ گرم
لازانیا در ماکروویو
نمایش بیشتر پنهان نمودن
دستور پخت لازانیا در ماکروویو
روش ساخت
مرحله 1ابتداپیاز و سیر را رنده كرده و به همراه مقداری روغن سرخ كنید و بعد گوشت چرخكرده را اضافه كرده و حرارت را ملایم كنید تا گوشت تغییر رنگ دهد. ژامبون را نگینی خرد كرده و بعد از آنكه گوشت كمی پخت به مواد اضافه كنید.
مرحله 2سوسیس و فلفل دلمه ای را ریز خرد کنید ، قارچ را نیز حلقه ای خرد کنید.در تابه ای جداگانه مقداری روغن ریخته و فلفل را كمی تفت دهید و بعد سوسیس را اضافه كردهو بعد از تفت خوردن مقداری آبلیمو اضافه كنید و قارچ را هم به مواد افزوده و تفت دهید و بعد آن را به مواد اصلی اضافه كنید.
مرحله 31 لیوان آب جوش را به همراه 2 قاشق غذاخوری رب گوجه فرنگی ، مقداری نمک و فلفل روی حرارت قرار دهید و مخلوط کنید تا آب سس به نصف کاهش پیدا کند.
مرحله 4ظرفی مخصوص مایكروویو را با آب پر كرده و به آن مقداری نمك و روغن اضافه كرده و 2تا3دقیقه داخل دستگاه قرار دهید تا به جوش بیاید.بعد از آنكه آب به جوش آمد ورقه های لازانیا را به آن اضافه كرده و دوباره به مدت 1تا2دقیقه داخل دستگاه قرار دهید تا لازانیا به مرحله آبكشی رسیده و نیم پز شود.
مرحله 5لازانیا را آبكش كرده و ظرف مناسبی مخصوص مایكروویو انتخاب كنید و آن را كاملا چرب كنید سپس یك لایه لازانیا ته ظرف چیده مقداری سس قرمز روی ورقه های لازانیا بریزید و رویش مواد بریزید و پنیر پیتزا اضافه كرده و از ادویه مخصوص لازانیا رویش بریزید و تا انتها ادامه دهید.
مرحله 6ظرف را داخل دستگاه قرار داده و آن را 10دقیقه با قدرت 100درصد روشن كنید و بعد آن را روی گریل قرار داده و با دكمه مخصوص گریل دستگاه را روشن كرده و لازانیا را 5تا10دقیقه كاملا برشته كنید.
نتایج نقد و بررسی:
8 از 10 امتیاز براساس 10 کاربر امتیاز دهنده
توسط ,
4/ 5 ستارهفروشگاه حراجی آنلاینفروشگاه حراجی آنلاین