سبد خرید کالا
را در گروه تلگرام @cookcakeirارسال نمایید


آیدی تلگرام یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حسابپیش غذا سایر سیب زمینی تنوری شکم پر با سوسیس و پنیر

سیب زمینی تنوری شکم پر با سوسیس و پنیر
زمان آماده سازی دقیقه زمان پخت دقیقه تعداد ۸ نفر
مواد لازم
سیب زمینی ۸ عدد
کره ۲ قاشق سوپ خوری
سوسیس ۴۵۰ گرم
پنیر چدار ۲ فنجان
خامه ترشبه مقدار لازم
پیازچهبه مقدار لازم
سیب زمینی تنوری شکم پر با سوسیس و پنیر
نمایش بیشتر پنهان نمودن
دستور پخت سیب زمینی تنوری شکم پر با سوسیس و پنیر
روش ساخت
مرحله 1فر را با دمای 400 درجه فارنهایت (204 درجه سانتی گراد) داغ کنید.
مرحله 2سیب زمینی ها را چند مرتبه با چنگال سوراخ کنید و آنها را مستقیماً روی توری فر قرار دهید و 50 دقیقه تا زمانی که چاقو به آسانی در آنها فرو برود در فر بپزید.
مرحله 3سیب زمینی ها را از فر بیرون بیاورید و روی یک توری بگذارید تا خنک شوند. فر را روی کباب پز بگذارید.
مرحله 4زمانی که سیب زمینی ها آنقدر خنک شدند که بشود به آنها دست زد آنها را از طول نصف کنید و با یک قاشق گوشت سیب زمینی را جدا کنید و حلقه ای به ضخامت نیم سانتی متر چسبیده به پوست سیب زمینی باقی بگذارید. گوشت سیب زمینی را برای مصارف دیگر مثل پوره ی سیب زمینی یا گنوچی کنار بگذارید.
مرحله 5دو طرف پوست و داخل سیب زمینی ها را با قلم مو کره بمالید و نمک و فلفل بپاشید. به صورتی که سمت پوست دار آن رو به بالا باشد داخل یک سینی فر بچینید و 2 دقیقه زیر کباب پز بگذارید.
مرحله 6سپس برگردانید و 2 دقیقه دیگر زیر کباب پز بگذارید. حواستان به آنها باشد که نسوزند. پوست سیب زمینی ها را از فر بیرون بیاورید. سوسیس چرخکرده را در یک تابه ی نچسب و بزرگ روی شعله ی نسبتاً پایین تفت دهید و با یک کاردک چوبی تکه های به هم چسبیده را خرد کنید.
مرحله 710 دقیقه تا زمانی که کاملاً بپزد به این کار ادامه بدهید. با یک کفگیر سوسیس ها را داخل پوست سیب زمینی ها بریزید. روی هر پوست سیب زمینی 2 قاشق سوپخوری پنیر بریزید و 4 تا 5 دقیقه تا زمانی که پنیر کاملاً آب شود زیر کباب پز قرار دهید.
مرحله 8پوست سیب زمینی ها را از فر بیرون بیاورید و روی آن را با خامه ترش و پیازچه خرد شده تزئین کنید. بلافاصله سرو نمایید.
نتایج نقد و بررسی:
8 از 10 امتیاز براساس 10 کاربر امتیاز دهنده
توسط ,
4/ 5 ستارهفروشگاه حراجی آنلاینفروشگاه حراجی آنلاین