سبد خرید کالا
را در گروه تلگرام @cookcakeirارسال نمایید


آیدی تلگرام یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حساب



ساندویچ ساندویچ رست بیف با پیاز و خیار شور

ساندویچ رست بیف با پیاز و خیار شور
زمان آماده سازی دقیقه زمان پخت دقیقه تعداد ۴ نفر
مواد لازم
گوشت ۵۰۰ گرم
کالباس ۲۰۰ گرم
پیاز ۲ پیمانه
سس مایونز ۱/۳ پیمانه
خیارشور ۵-۸ عدد
کاهو ۴-۶ ورق
نان همبرگر ۴ عدد
نمک و فلفل و زرد چوبهبه مقدار لازم
روغنبه مقدار لازم
ساندویچ رست بیف با پیاز و خیار شور
نمایش بیشتر پنهان نمودن
دستور پخت ساندویچ رست بیف با پیاز و خیار شور
روش ساخت
مرحله 1ابتدا تکه‌های گوشت را به صورت ورقه ای برش بزنید . در یک کاسه نیمی از پیازها را بریزید. مقداری زردچوبه، فلفل و کمی نمک هم بزنید، سپس ورقه های گوشت را داخل کاسه قرار داده و آن‌ها را خوب آغشته به موادکنید. حداقل حدود یك ساعت صبر کنید تا ورقه های گوشت‌ مزه دار شود.
مرحله 2بعد از زمان ذکرشده در یک تابه مقداری روغن بریزید و آن را روی حرارت قرار دهید تا داغ شود، سپس دو طرف ورقه های گوشت را داخل آن سرخ کنید. وقتی گوشت‌ها آماده شدند، آن‌ها را از تابه خارج کنید.
مرحله 3زمانی که گوشت‌ها در حال سرخ شدن هستند، در یک تابه دیگر مقداری روغن بریزید و آن را روی حرارت قرار دهید تا داغ شود، سپس بقیه پیازها را داخل تابه سرخ کنید. بعد از اینکه نرم و طلایی شدند، آن‌ها را از تابه خارج کرده و در ظرفی بریزید تا کمی سرد شوند.
مرحله 4حالا ساندویچ‌ها را آماده کنید. نان‌ها را از وسط برش بزنید و مقداری سس روی هر تکه نان بمالید. یک یا دو ورق کاهو و چند تکه خیار شور هم داخل نان‌ها بگذارید.حالا دو ورق گوشت به همراه دو ورق كالباس گوشت داخل هر كدام نان ها قرار دهید. روی ورق های گوشت و كالباس مقداری پیاز داغ، چند تکه خیار شور و یک ورق کاهو بگذارید.حالا می‌توانیدساندویچ‌ها را سرو کنید.
نتایج نقد و بررسی:
8 از 10 امتیاز براساس 10 کاربر امتیاز دهنده
توسط ,
4/ 5 ستاره



فروشگاه حراجی آنلاینفروشگاه حراجی آنلاین