سبد خرید کالا
را در گروه تلگرام @cookcakeirارسال نمایید


آیدی تلگرام یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حسابسالاد سالاد فصل قالبی

سالاد فصل قالبی
زمان آماده سازی دقیقه زمان پخت دقیقه تعداد ۶ نفر
مواد لازم
کلم برگ سفید ۱/۲ بوته
کلم برگ قرمز ۱/۲ بوته
هویج ۲ عدد
کاهو ۱ بوته
سس مایونز ۶ قاشق غذا خوری
خیار ۲ عدد
سالاد فصل قالبی
نمایش بیشتر پنهان نمودن
دستور پخت سالاد فصل قالبی
روش ساخت
مرحله 1کاهو رو با خیار ریز خرد کنیدوکلم سفید، کلم بنفش و هویج را در ظروفی جداگانه رنده کنید.به هر کدا م سس مایونز بزنید، به میزانی که چسبندگی پیدا کند.
مرحله 2در قالب دلخواهتان کیسه فریزر بکشید، طوری که کف و دیواره ظرف را بپوشاند. به ترتیب دلخواه مواد سس دار را در ظرف بچینید. بعد از گذاشتن هر لایه با قاشق مواد را صاف کنید و مقداری فشار دهید تا چسبندگی داشته باشند.من اول کلم قرمز بعد هویج بعد کلم سفید ودر آخر کاهو با خیار رو ریختم ..
مرحله 3بعد از اینکه کل مواد چیده شد، لبه های اضافه ی کیسه فریزر را روی سالاد برگردانید و تا موقع سرو سالاد را در یخچال نگهداری کنید. بهتر است این سالاد حداقل دو الی سه ساعت در یخجال بماند تا سس بیشتر به خورد مواد برود و سالاد خوشمزه تر شود.
مرحله 4برای سرو کیسه فریزر را از روی سالاد کنار بزنید، بشقاب سرو را روی ظرف سالاد قرار دهید و ظرف و بشقاب را با هم برگردانید. سالاد خیلی راحت از قالب جدا می شود. حال کیسه فریزر را از روی سالاد جدا کنید. چنانچه سسی که به مواد میزنید بیشتر از حد نیاز باشد، پس از بر گردوندن سس سرریز میشود و ممکن است باعث به هم ریختن حالت قالبی سالاد شود پس مقدار سس زیاد نباشد..
مرحله 5من بعد ازبرگردوندن سالاد روشو با سس مایونز که تو کیسه فریزر بعنوان قیف ریخته بودم تزئین کردم..
نتایج نقد و بررسی:
8 از 10 امتیاز براساس 10 کاربر امتیاز دهنده
توسط ,
4/ 5 ستارهفروشگاه حراجی آنلاینفروشگاه حراجی آنلاین