سبد خرید کالا
را در گروه تلگرام @cookcakeirارسال نمایید


آیدی تلگرام یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حساباسنک و رول رول الویه سوخاری

رول الویه سوخاری
زمان آماده سازی دقیقه زمان پخت دقیقه تعداد ۷ نفر
مواد لازم
سیب زمینی ۱ عدد
هویج ۱ عدد
نخود فرنگی ۳ قاشق غذا خوری
ذرت ۱ قاشق غذا خوری
خیارشور ۴ عدد
مرغ ۱ قطعه
سس مایونز ۲ قاشق غذا خوری
نمک و فلفل و زرد چوبهبه مقدار لازم
پیاز ۱ عدد
نان تست ۱ بسته
تخم مرغ ۲ عدد
شیر ۲۰۰ میلی لیتر
پودر سوخاریبه مقدار لازم
روغنبه مقدار لازم
رول الویه سوخاری
نمایش بیشتر پنهان نمودن
دستور پخت رول الویه سوخاری
روش ساخت
مرحله 1مرغ، سیب زمینی و هویج پوست گرفته، نخود فرنگی و 1 عدد تخم مرغ (داخل کیسه فریزر میذارم و به همراه بقیه مواد آبپز می کنم) به همراه آب، نمک، فلفل، زردچوبه و در صورت تمایل یه پیاز کوچک پوست گرفته میذاریم تا بپزن.
مرحله 2بعد از اینکه مواد پخته شدن مرغ رو ریش ریش یا خرد می کنیم. سیب زمینی، هویج و خیار شورو نگینی خرد می کنیم. تخم مرغ رو خرد یا رنده می کنیم. در ظرفی مواد آماده شده رو می ریزیم،
مرحله 3نخود فرنگی و ذرت (پخته یا کنسروی)، خیلی کم نمک، فلفل و سس افزوده و کاملا موادو با هم مخلوط می کنیم. مواد میانی آماده شده.
مرحله 4نون تست روی تخته کار میذاریم، قسمت قهوه ای دورشو با چاقو می بریم، با وردنه صافش می کنیم، کمی از مواد برداشته و داخل نون تست میذاریم و رولش می کنیم. همه نون تست ها رو به این صورت آماده می کنیم.
مرحله 5در قابلمه یا تابه با ارتفاع بلند روغن میریزیم تا داغ بشه، در ظرفی 1عدد تخم مرغ رو تو شیر حل می کنیم، در ظرف دیگه آرد سوخاری میریزیم، رول های آماده شده رو یکی یکی اول تو محلول شیر بعد تو آرد سوخاری می غلطونیم و تو روغن که داغ شده همه طرفشو سرخ می کنیم، هر کدوم که سرخ شد تو آبکش میذاریم تا روغن اضافیش بره بعد سرو می کنیم.
نتایج نقد و بررسی:
8 از 10 امتیاز براساس 10 کاربر امتیاز دهنده
توسط ,
4/ 5 ستارهفروشگاه حراجی آنلاینفروشگاه حراجی آنلاین