سبد خرید کالا
را در گروه تلگرام @cookcakeirارسال نمایید


آیدی تلگرام یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حسابدسر مدرن دسر مغز دار دریاچه قو

دسر مغز دار دریاچه قو
زمان آماده سازی دقیقه زمان پخت دقیقه تعداد ۴ نفر
مواد لازم
ژله ۱ بسته
خامه صبحانه ۱/۲ بسته
شیر ۱.۵ پیمانه
مواد لازم0
بیسکویت ۱/۲ بسته
کره ۳۵ گرم
خامه صبحانه ۱ قاشق غذا خوری
شکلات سفید ۱۰۰ گرم
رنگ خوراکیبه مقدار لازم
دسر مغز دار دریاچه قو
نمایش بیشتر پنهان نمودن
دستور پخت دسر مغز دار دریاچه قو
روش ساخت
مرحله 1ابتدا ژله بلوبری و شیر سرد را مخلوط کنید و به روش بن ماری ژله را داخل شیر حل کنید بعد از سرد شدن خامه را اضافه کنید و نصف آن را در ظرف گرد مشابه عکس بریزید و در یخچال قرار دهید تا ببندد
مرحله 2حالا نوبت مغز دسره : بیسکوییت پتی بور پودر شده و کره ذوب شده و یک قاشق غذا خوری خامه را باهم مخلوط کنید تا یک ماده ی خمیری داشته باشید سپس با دست آن را گرد کرده و کمی کوچکتر از ظرف پهن کنید و روی پلاستیک فریزر قرار دهید و در یخچال بگذارید.
مرحله 3وقتی لایه زیرین دسر بسته شد مغزی که درست کردید رو روش بذارید و بقیه ژله رو روش بریزید و اجازه بدید کاملا ببنده
مرحله 4برای خارج کردن دسر آن را در آب گرم قرار دهید اگر میخواهید دور دسر هم ژله ریخته بشه کمی بیشتر در آب گرم نگه دارید تا بیشتر ذوب بشه و موقع برگردوندن دورش بریزه. پشت دسر برای ساحل بیسکوییت پودر شده بریزید.
مرحله 5برای درست کردن قو روی یک سینی پلاستیک بکشید ،شکلات رو ذوب کنید در قیف بریزید و سر و بدن قو رو با قیف روی سینی بکشید. برای پر قو مقداری شکلات را روی پلاستیک فریزر بریزید و با قاشق به سمت بالا بکشید و پخش کنید در آخر پر ها و بدن قو رو با شکلات بهم بچسبونید و روی دسر بذارید
مرحله 6برای برگ های پشت قو شکلات سفید رو با مقداری رنگ سبز مخلوط کنید و روی سینی که پلاستیک کشیدید نقاشی کنید برگ ها رو بلند و باریک بکشید تا از پشت قو پیدا باشن.
نتایج نقد و بررسی:
8 از 10 امتیاز براساس 10 کاربر امتیاز دهنده
توسط ,
4/ 5 ستارهفروشگاه حراجی آنلاینفروشگاه حراجی آنلاین