سبد خرید کالا
را در گروه تلگرام @cookcakeirارسال نمایید


آیدی تلگرام یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حسابدسر مدرن دسر بسکوییتی

دسر بسکوییتی
زمان آماده سازی دقیقه زمان پخت دقیقه تعداد ۶ نفر
مواد لازم
بیسکویت ۲ عدد
شیر ۱/۲ پیمانه
شکر ۱/۲ پیمانه
خامه فرم گرفته ۱ پیمانه
کره ۱۰۰ گرم
پودر کاکائو ۲ قاشق غذا خوری
شکلات ۸۰ گرم
مغز آجیل ۱/۴ پیمانه
دسر بسکوییتی
نمایش بیشتر پنهان نمودن
دستور پخت دسر بسکوییتی
روش ساخت
مرحله 1قالب را با روغن مایع چرب کنید.شکلات تخته ای را با ۲ قاشق روغن مایع بن ماری کنید و قالب را با نصف شکلات آب شده آغشته کنید و فریزر بگذارید تا سفت شود.
مرحله 2بعد از سفت شدن از فریزر بیرون بیارید و دوباره یک دور دیگه قالب رو با فرچه به شکلات آغشته کنید تا یه لایه ضخیم شکلات داخل قالب باشه .دوباره داخل فریزر بگذارید تا سفت شود.
مرحله 3کره را بن ماری کنید و با شیرو شکر مخلوط کنید تا شکر با گرمای کره ذوب شود.بسکوییت ها رو با گوشت کوب یا دست ریز خورد کنید و به همراه پودر کاکائو به مواد شیر و شکر اضافه کنید و مخلوط کنید.
مرحله 4اگر مواد خیلی سفت بود کمی شیر و اگر خیلی شل بود کمی بسکوییت اضافه کنید.قالب را از فریزر بیرون اورده نصف مواد بسکوییتی را داخل قالب ریخته .پسته یا گردوها را داخل قالب روی مواد بسکوییتی ریخته و مقداری پودر نارگیل در صورت تمایل روی آنها بریزید و داخل فریزر قرار دهید تا کمی سطحش سفت شود.
مرحله 5نصف خامه را روی مواد ریخته و دوباره در عرض چند دقیقه داخل فریزر قرارداده.بقیه مواد را هم به همین ترتیب روی هم ریخته و در آخر شکلات آب شده روی مواد ریخته و چندساعت داخل یخچال قرار دهید وبعد از قالب خارج کنید.
نتایج نقد و بررسی:
8 از 10 امتیاز براساس 10 کاربر امتیاز دهنده
توسط ,
4/ 5 ستارهفروشگاه حراجی آنلاینفروشگاه حراجی آنلاین