سبد خرید کالا
را در گروه تلگرام @cookcakeirارسال نمایید


آیدی تلگرام یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حسابگوشت خوراک گوشت گوساله با سیب زمینی

خوراک گوشت گوساله با سیب زمینی
زمان آماده سازی دقیقه زمان پخت دقیقه تعداد ۲ نفر
مواد لازم
گوشت‌ گوساله ۲۰۰ گرم
سیب زمینی ۶ عدد
پیاز ۲ عدد
پوره گوجه فرنگی ۱ قاشق سوپ خوری
گوجه فرنگی ۴۰۰ گرم
چوب دارچین ۱ عدد
زیره ۱ قاشق سوپ خوری
نمک و فلفل و زرد چوبهبه مقدار لازم
هل ۳ عدد
سیر ۳ حبه
پودر زنجبیلبه مقدار لازم
سرکه سیب ۳ قاشق سوپ خوری
روغن مایع ۳ قاشق سوپ خوری
خوراک گوشت گوساله با سیب زمینی
نمایش بیشتر پنهان نمودن
دستور پخت خوراک گوشت گوساله با سیب زمینی
روش ساخت
مرحله 1ابتدا در یک قابلمه کمی روغن بریزید و یک پیازخرد شده را در آن طلایی کنید. سپس به آن کمی ادویه زده و گوشت‌ها را که از قبل خرد کرده‌اید به آن اضافه کنید و در روغن و پیاز به خوبی تفت دهید. هنگامی که رنگ گوشت تغییر کرد به آن آب اضافه کرده و در قابلمه را تا زمانی که گوشت‌ها به صورت کامل نپخته از روی آن بر ندارید.
مرحله 2در قابلمه ای دیگر سیب‌زمینی‌ها را قرار داده و بگذارید تا پخته شود. سپس آنها را آبکش کرده و پوست‌شان را با یک چاقوی اره‌ای بگیرید. هنگامی که گوشت‌ها به طور کامل پخت آنها را درون آبکش ریخته و دو لیوان از آب گوشت را نگاه دارید.
مرحله 3در یک تابه گود کمی روغن ریخته و یک عدد پیاز خرد شده را درون آن تفت دهید وقتی که پیاز کمی طلایی شد کمی زردچوبه، زیره، پودر فلفل، نمک، سیر و زنجبیل را به همراه سرکه سیب اضافه کنید و به آرامی آنها را با پیاز تفت دهید. سپس گوشت آماده شده را به همراه سیب‌زمینی‌های پخته شده درون تابه بریزید و کمی آب گوشت را که از قبل داشته‌اید بر آن اضافه کنید. چوب دارچین و هل را درون آب‌ گوشت بگذارید. در تابه را گذاشته و بگذارید تا با شعله کم این مواد با هم مخلوط شوند و گوشت گوساله را مزه‌دار کنند.
مرحله 4در این مرحله پوره گوجه‌فرنگی را به همراه گوجه‌فرنگی‌های خرد شده با کمی روغن تفت دهید و هنگام سرو غذا روی خوراک بریزید تا رنگ و مزه بهتری به خود بگیرد.
نتایج نقد و بررسی:
8 از 10 امتیاز براساس 10 کاربر امتیاز دهنده
توسط ,
4/ 5 ستارهفروشگاه حراجی آنلاینفروشگاه حراجی آنلاین