سبد خرید کالا
را در گروه تلگرام @cookcakeirارسال نمایید


آیدی تلگرام یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حسابشیرینی خشک بیسکوییت دو رنگ مدل خرس پاندا

بیسکوییت دو رنگ مدل خرس پاندا
زمان آماده سازی دقیقه زمان پخت دقیقه تعداد ۱۶ نفر
مواد لازم
اسانس وانیلبه مقدار لازم
پودر کاکائو ۲ قاشق غذا خوری
کره ۱۲۰ گرم
تخم مرغ (زرده) ۱ عدد
شکر ۱/۴ لیوان
آرد ۱/۱/۴ لیوان
بیسکوییت دو رنگ مدل خرس پاندا
نمایش بیشتر پنهان نمودن
دستور پخت بیسکوییت دو رنگ مدل خرس پاندا
روش ساخت
مرحله 1کره را در دمای اتاق قرار دهید تا نرم شود ، کره نرم شده و شکر را داخل کاسه ای بریزید و بزنید تا کرمی و یکدست شود سپس زرده تخم مرغ و اسانس وانیل را اضافه و مخلوط کنید ، مواد را به دو قسمت تقسیم کنید و داخل کاسه های جدا بریزید.
مرحله 2نصف آرد را داخل یک کاسه و نصف دیگر آرد و پودر کاکائو را داخل کاسه دیگر بریزید و مخلوط کنید تا خمیر نرمی بدست بیاید ، خمیر کرم رنگ و خمیر شکلاتی را جداگانه داخل کیسه های نایلونی بگذارید و 1 ساعت داخل فریزر قرار دهید تا خمیر سفت شود.
مرحله 3فر را با دمای 170 درجه سانتیگراد روشن کنید تا گرم شود ، خمیرها را پس از سفت شدن از یخچال خارج کنید و همانند شکل خمیر را فرم دهید.
مرحله 4ابتدا از خمیر شکلاتی نوارهای ضخیمی آماده کنید ، 2 تکه از نوار شکلاتی را روی سطح کار قرار دهید و روی ان مقداری خمیر کرم رنگ بگذارید ، روی خمیر کرم رنگ 2 ردیف باریک نوار شکلاتی بگذارید و به همین صورت سر خرس را آماده کنید.
مرحله 5برای بدن خرس ایتدا 3 ردیف خمیر شکلاتی روی خمیر کرم رنگ بگذارید و روی آن خمیر کرم رنگ قرار دهید و کناره های بدن خرس را نیز با نوارهای شکلاتی بپوشانید ، پس از آماده شدن خمیر را داخل کیسه نایلونی بگذارید و مجدد 15 دقیقه داخل فریزر قرار دهید.
مرحله 6خمیر را از فریزر خارج کنید و به صورت رول های باریکی برش بزنید ، داخل سینی فر کاغذ روغنی بیندازید و خرس های خمیری را با فاصله روی کاغذ قرار دهید سپس سینی را داخل فری که از قبل روشن کرده اید و گرم شده است به مدت 10 – 15 دقیقه قرار دهید.
مرحله 7پس از پخت اجازه دهید بیسکوییت ها خوب سرد شوند ( پیش از سرد شدن به بیسکوییت ها دست نزنید چون شکننده هستند ) ، بیسکوییت ها را پس از سرد شدن از سینی خارج کنید و داخل ظرف بگذارید.
نتایج نقد و بررسی:
8 از 10 امتیاز براساس 10 کاربر امتیاز دهنده
توسط ,
4/ 5 ستارهفروشگاه حراجی آنلاینفروشگاه حراجی آنلاین