سبد خرید کالا
را در گروه تلگرام @cookcakeirارسال نمایید


آیدی تلگرام یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حسابشیرینی خشک بیسکویت کرم دار قرمز مخملی

بیسکویت کرم دار قرمز مخملی
زمان آماده سازی دقیقه زمان پخت دقیقه تعداد ۶ نفر
مواد لازم
آرد ۲ پیمانه
بیکینگ پودر ۱.۵ قاشق چای خوری
نمک ۱.۵ قاشق چای خوری
شکلات ۵۰ گرم
کره ۱.۵ پیمانه
شکر قهوه ای ۲ پیمانه
شکر سفید ۱ پیمانه
تخم مرغ ۱ عدد
رنگ خوراکی ۱ قاشق سوپ خوری
خامه صبحانه ۳.۵ پیمانه
مواد لازم برای کرم0
کره ۱۰۰ گرم
پنیر خامه ای ۳۰۰ گرم
پودر وانیل ۱/۲ قاشق چای خوری
پودر قند ۱/۲ پیمانه
بیسکویت کرم دار قرمز مخملی
نمایش بیشتر پنهان نمودن
دستور پخت بیسکویت کرم دار قرمز مخملی
روش ساخت
مرحله 1فر را با دمای 180 درجه سانتیگراد روشن کنید تا گرم شود. سینی فر را با کاغذ روغنی چرب کنید و کنار بگذارید. آرد، بیکینگپودر و نمک را با هم مخلوط و الک کنید، سپس کنار بگذارید. شکلات را به روش بن ماری (حرارت غیر مستقیم) آب کنید. آن را هم کنار بگذارید.
مرحله 2کره نرم شده و شکرها را داخل ظرفی بریزید و با همزن برقی آن را خوب بزنید تا با هم مخلوط شوند. حالا تخم مرغ را اضافه کنید و به هم زدن ادامه دهید تا مخلوط نرم شود، سپس شکلات آب شده و رنگ خوراکی را اضافه کرده و به هم زدن ادامه دهید.
مرحله 3در این مرحله نیمی از مخلوط آرد را اضافه کنید و هم بزنید. وقتی مواد خوب با هم مخلوط شدند، خامه را اضافه کرده و به هم زدن ادامه دهید. در انتها بقیه مخلوط آرد را بیفزایید. مواد را به آرامی مخلوط کنید تا مایه کوکیها آماده شود.
مرحله 4حدود یک قاشق سوپخوری از مایه را بردارید و روی سینی فر قرار دهید. با کمک قاشق آن را گرد کرده و کمی فشار دهید. هر تعداد که میشود کوکیها را به همین شکل آماده کنید، سپس سینی را به مدت 10 دقیقه داخل فر قرار دهید تا بپزند.
مرحله 5در این میان کرم میانی را آماده کنید. کره نرم شده، پنیر خامه‌ای و پودر وانیل را با هم‌زن برقی بزنید تا نرم و یکنواخت شوند، سپس پودر قند را اضافه کرده و به هم زدن ادامه دهید.
مرحله 6وقتی کوکیها سرد شدند، روی نیمی از آنها مقداری از کرم حاصل را بریزید، سپس بقیه کوکیها را روی آنها قرار دهید. کوکیها را داخل ظرفی بچینید و سرو کنید.
نتایج نقد و بررسی:
8 از 10 امتیاز براساس 10 کاربر امتیاز دهنده
توسط ,
4/ 5 ستارهفروشگاه حراجی آنلاینفروشگاه حراجی آنلاین