سبد خرید کالا
را در گروه تلگرام @cookcakeirارسال نمایید


آیدی تلگرام یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حسابکیک باتر کرم کلاسیک(برای تزیین کیک و..)

باتر کرم کلاسیک(برای تزیین کیک و..)
زمان آماده سازی دقیقه زمان پخت دقیقه تعداد ۲ نفر
مواد لازم
رنگ خوراکیبه مقدار لازم
نمک ۱/۸ قاشق چای خوری
اسانس وانیلچند قطره
شیر ۲ قاشق غذا خوری
کره ۱۱۰ گرم
پودر قند ۲ لیوان
باتر کرم کلاسیک(برای تزیین کیک و..)
نمایش بیشتر پنهان نمودن
دستور پخت باتر کرم کلاسیک(برای تزیین کیک و..)
روش ساخت
مرحله 1کره را در دمای اتاق قرار دهید تا نرم شود سپس کره را با همزن بزنید تا بافتی نرم و کرمی پیدا کند سپس وانیل را اضافه کنید و مجدد بزنید ( کره را ذوب نکنید ).
مرحله 2در ادامه پودر قند و نمک را اضافه کنید و بزنید تا کره و پودر قند به خوبی ترکیب شوند ( پیش از زدن با همزن برقی با قاشق پودر قند و کره را مخلوط کنید تا پودر قند در هوا پخش نشود ).
مرحله 3پس از اینکه کره و پودر قند ترکیب شدند شیر را اضافه کنید و 5 دقیقه با همزن بزنید تا کرم خودش را بگیرد ، در انتها مقداری رنگ خوراکی اضافه کنید سپس برای تزیین کیک و … مورد استفاده قرار دهید.
مرحله 4این کرم را در ظرف دربسته تا 1 هفته میتوانید در فریزر نگهداری کنید ( برای مصرف مجدد کرم را در دمای اتاق قرار دهید و پس از نرم شدن کرم را با همزن بزنید تا به بافتی که میخواهید برسید ) ؛ سعی کنید در زمان تهیه باتر کرم محیط اطراف تان خنک باشد.
مرحله 5اگر در زمان کار با کرم احساس کردید بیش از حد گرم و شل شده است 30 دقیقه در یخچال قرار دهید تا کرم کمی خودش را بگیرد و مجدد بزنید ؛ اگر پس از تهیه باتر کرم کمی شل بود میتوانید پودر قند اضافه کنید تا سفت شود و اگر بیش از حد سفت بود میتوانید با اضافه کردن کمی شیر یا آب به بافت دلخواهتان برسید.
نتایج نقد و بررسی:
8 از 10 امتیاز براساس 10 کاربر امتیاز دهنده
توسط ,
4/ 5 ستارهفروشگاه حراجی آنلاینفروشگاه حراجی آنلاین