سبد خرید کالا
را در گروه تلگرام @cookcakeirارسال نمایید


آیدی تلگرام یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حسابغذای حاضری اوتمیل

اوتمیل
زمان آماده سازی دقیقه زمان پخت دقیقه تعداد ۲ نفر
مواد لازم
جو دوسر ۴ قاشق غذا خوری
شیر ۱ پیمانه
دارچین ۱/۲ قاشق چای خوری
گردوبه مقدار لازم
عسلبه مقدار لازم
اوتمیل
نمایش بیشتر پنهان نمودن
دستور پخت اوتمیل
روش ساخت
مرحله 1شیر رو داخل قابلمه کوچک ریخته و جو دو سر رو بهش اضافه کنین و هم بزنین. بعد از به جوش آمدن شیر حرارت رو کم کرده و بذارین جو بیشتر باز بشه و Oatmeal غلیظ تر.
مرحله 2با توجه به غلظتی که دوست دارین میتونین از روی حرارت بردارین. ولی من کامل زمان میدم شیر به خورد جوها بره.زمانی که غلظتش براتون مناسب بود از روی حرارت بردارین.
مرحله 3در ظرف سرو ریخته و روش دارچین یا پودر کاکائو بپاشین.من از ترکیب پودر دارچین و زنجبیل استفاده کردم.در کنار اوت میل رژیمی میتونین از میوه هایی نظیر موز، سیب، توت فرنگی و یا میوه خشک استفاده کنین. Oatmeal با کشمش و گردو با شیره انگور هم برای روزهای سرد زمستونی انتخاب خوبیه.
مرحله 4و در آخر با ½ ق غذاخوری عسل یا شیره انگور اوتمیل رو میل کنین. این صبحانه رژیمی خیلی سیر کننده ست و سریع آماده میشه. موادش رو میتونین از شب قبل آماده کرده و صبح ۱۰ دقیقه ای این صبحانه مقوی رو درست کنین.
مرحله 5اوتمیل با ماست:یک روش تهیه اوت میل هم نپختنش هست، یعنی مواد رو مخلوط کرده و در یخچال قرار بدین.صبح روز بعد هم میل کنین. اوت میل با ماست رو با ماست یونانی یا ماست کم چرب درست میکنن. به این ترتیب که جو رو با نصف لیوان ماست مخلوط کرده دارچین اضافه کنین و در یخچال قرار میدین.
مرحله 6و صبح موقع سرو میبینین که جوها به خوبی نرم شده و با ماست ترکیب شدن.در کنارش میتونین میوه هم قرار داده و با کمی عسل میل کنین البته اگر اوت میل رو شیرین دوست دارین.
مرحله 7در این روش بجای ماست شیر رو هم میتونین جایگزین کنین.شیر و جو دو سر و پودر دارچین رو مخلوط کرده و در یخچال قرار بدین.و صبح روز بعد با هر چیزی که دوست داری میل کنین.
نتایج نقد و بررسی:
8 از 10 امتیاز براساس 10 کاربر امتیاز دهنده
توسط ,
4/ 5 ستارهفروشگاه حراجی آنلاینفروشگاه حراجی آنلاین