سبد خرید کالا
را در گروه تلگرام @cookcakeirارسال نمایید


آیدی تلگرام یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حساباسموتی و شیک اسموتی یخی هندوانه ای

اسموتی یخی هندوانه ای
زمان آماده سازی دقیقه زمان پخت دقیقه تعداد ۸ نفر
مواد لازم
هندوانه ۲ پیمانه
توت فرنگی ۱ پیمانه
شکلات ۳ قاشق سوپ خوری
خامه فرم گرفته ۱/۲ پیمانه
کیوی ۱ پیمانه
اسموتی یخی هندوانه ای
نمایش بیشتر پنهان نمودن
دستور پخت اسموتی یخی هندوانه ای
روش ساخت
مرحله 1توت‌فرنگی و تکه‌های هندوانه را داخل مخلوط‌کن بریزید و دستگاه را روشن کنید تا مواد کاملا با هم مخلوط و پوره‌ای شکل شوند، سپس آن‌ها را داخل ظرفی بریزید. ظرف مخلوط‌کن را بشویید و سپس تکه‌های کیوی را داخل آن بریزید. دستگاه را روشن کنید تا کیوی نرم و پوره‌ای شکل شود.
مرحله 2حدود 3/2 قالب‌های بستنی یخی را با مخلوط توت‌فرنگی و هندوانه پُر کنید. چند عدد شکلات چیپسی هم داخل هر قالب بریزید. قالب‌ها را به مدت 30 دقیقه داخل فریزر قرار دهید.
مرحله 3وقتی قالب ها را از فریزر خارج کردید، مقداری خامه فرم گرفته روی آن‌ها بریزید و دوباره قالب‌ها را به مدت 30 دقیقه داخل فریزر قرار دهید، سپس بقیه حجم قالب‌ها را با پوره کیوی پُر کنید.
مرحله 4قالب‌ها را بار دیگر به مدت 30 دقیقه داخل فریزر قرار دهید تا مواد کمی خودشان را بگیرند، سپس چوب بستنی‌‌ها را داخل آن‌ها فرو کنید. حالا قالب‌ها را حداقل به مدت 5 ساعت داخل فریزر قرار دهید تا بستنی‌ها آماده شوند.
مرحله 5وقتی بستنی‌ها آماده شدند، قالب‌ها را از فریزر خارج کنید، آن‌ها را حدود 30 ثانیه داخل آب گرم قرار دهید تا بستنی‌ها براحتی از قالب‌ها خارج شوند، سپس سرو کنید.
نتایج نقد و بررسی:
8 از 10 امتیاز براساس 10 کاربر امتیاز دهنده
توسط ,
4/ 5 ستارهفروشگاه حراجی آنلاینفروشگاه حراجی آنلاین